Ar tekstų rašytojas tas pats, kas RsV ar reklamos agentūra?

Jei turite savo įmonę, turbūt puikiai žinote, kad Jums reikalingas profesionalus tekstų rašytojas. Taip, žinoma, apie savo verslą ir teikiamas paslaugas neblogai žinote ir patys, tačiau visgi akį traukia konkurentų svetainėje patalpinti tekstai ,kurie parašyti tikrai meistriškai. Ko gero, taip yra todėl, kad juos kūrė ne pats vadovas, o profesionalus tam pasamdytas žmogus.

Tačiau ieškant tekstų rašytojo, dažnam verslininkui kyla klausimas, kurioje erdvėje ar bendruomenėje jo ieškoti. Ar jis laisvai samdomas tekstų rašytojas, o gal reklamos agentūros ar net viešųjų ryšių atstovas? Iš tiesų, visi šie trys specialistai gana panašūs, tačiau tuo pačiu ir labai skirtingi.

tekstų rašytojas, tekstai svetainėms, seo tekstai, tekstų rašymas

Mylintys tekstą

Daugelis verslininkų samdo individualiai dirbančius tekstų rašytojus, kai jiems reikia ne itin daug skirtingų tekstų. Pavyzdžiui, ieškote, kas kūrybingai užpildys svetainės turinį, reguliariai ruoš tekstus į Jūsų tinklaraštį, paskelbs nedideles naujienas ir kartas nuo karto pasirūpins naujų prekių aprašymais. Tuomet Jums reikalingas profesionalus tekstų rašytojas, dirbantis su interneto ir verslo tekstai, turintis patirties ir išmonės. Kitaip sakant, žmogus, savo noru, o ne pagal darbdavio paliepimą dirbantis jam malonumą keliantį darbą. Tai, ko gero, akivaizdžiai matyti ir jo darbuose.

Norintys sudominti

Tuo tarpu, jei Jums reikalingas naujas tekstas Jūsų reklaminiam lankstinukui, šūkis, prikaustantis prie ekranų žiūrovus, o potencialius klientus priverčiantis nusipirkti Jūsų produktą, greičiausiai Jums reikalingas reklamos ekspertas, gebantis sukurti įtaigų ir parduodantį tekstą. Deja, kuriantis puikius šūkius ir naujas idėjas reklamos agentūros tekstų rašytojas, dažniausiai vadinamas copywrite`riu, ne visuomet gali mokėti rašyti SEO tekstus, produktų aprašymus ar tinklaraščio įrašus su patarimais potencialiais klientais.

Ieškantys platybių

Visai kitokie tekstų rašytojai yra dirbantys viešųjų ryšių agentūrose. Čia jau keliami kiti tikslai ir dažniausiai kuriami kiek kitokio pobūdžio verslui reikalingi tekstai. Profesionalus tekstų rašytojas ryšiu su visuomene agentūroje padės Jums parašyti puikų pranešimą spaudai, sukurti naujienlaiškį Jūsų klientams, parašyti apie Jus teigiamą nuomonę formuojantį straipsnį į laikraštį ar naujienų portalą. Tai dažniausiai yra paslaugos, kurios reikalingos jau kiek rinkoje kojas apšilusiam ir platesnių galimybių ieškančiam verslui, siekiančiam formuoti savo veidą, teigiamą viešą nuomonę apie jo veiklą.

Super profesionalas tekstų rašytojas

Tačiau gali būti, kad Jums pasiseks ir interneto platybėse, arba pasikalbėję su verslo partneriais rasite profesionalų tekstų rašytoją, gebantį valdyti tekstą meistriškai ir savo patirtyje išbandžiusį įvairaus žanro tekstus. Mat su tekstu dirbantis žmogus, gebantis nuolat tobulėti ir siekiantis aukščiausios kokybės gali pasiūlyti Jums pačias įvairiausias paslaugas vienoje vietoje. Kitaip sakant, atstoti Jums savo darbą mylintį, reklamą išmanantį bei su viešaisiais ryšiais nesipykstantį tekstų rašytoją. Šis atradimas gali tapti turbo sėkmės užtaisu Jūsų verslui!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *