Originalūs įmonių tekstai svetainėms ir jų dizainas

Kiekviena įmonė turi sunkią užduotį kurdama savo svetainę – tekstai svetainėms, jų turinys ir dizainas. Svetainės įvaizdis yra labai svarbu, nes būtent pagal jį klientai sprendžia, ar ši įmonė patikima, ar joje verta pirkti ir užsisakyti paslaugas. Taigi, protingi įmonių vadovai svetainių kūrimui skiria didelį dėmesį ir stengiasi nuolat jas atnaujinti bei prižiūrėti

Spalvos

Labai svarbus pats svetainės dizainas. Lankytojas, užsukęs į Jūsų įmonės svetainę, pirmiausia pastebės ne pateiktą informaciją, o tai, kaip viskas pateikta. Todėl būtina išsirinkti patikimą ir gerą įvaizdį kuriantį dizainą. Naudinga išsirinkti neutralias spalvas, keliančias pasitikėjimą ir simbolizuojančias pastovumą pvz., mėlyną, violetinę, žalią. Labai svarbu, kad spalvų nebūtų per daug. Geriausia išsirinkti tris spalvas ir visame svetainės dizaine naudoti tik jas ir kelis šių pagrindinių spalvų atspalvius. Tokiu būdu išlaikysite bendrą svetainės stilių ir ji neatrodys perkrauta.

tekstai svetainėms

Išdėstymas

Kad lankytojai ilgiau užsibūtų Jūs svetainėje, ji turi būti tinkamai išdėstyta ir gerai apgalvota. Reikalingiausi puslapiai, tokie kaip „paslaugos“, „kainos“, „galerija“ turi būti aiškiai matomi ir lengvai pasiekiami. Įmonės kontaktus taip pat įkelkite lengvai matomoje vietoje. Patariama palikti galimybę lankytojams palikti komentarą ar klausimą apie Jūsų siūlomas paslaugas tiesiogiai svetainėje.

Šriftas

Taip, kaip svetainėje protingiausia naudoti tris pagrindines spalvas, taip ir tekstai svetainėms neturi būti labai skirtingi. Šriftus patariama taip pat naudoti pagrindinius tris visuose svetainės puslapiuose. Pasistenkite, kad antraščių ir tekstų šriftai derėtų tarpusavyje ir per daug neišsiskirtų vienas nuo kito. Taip informacija skaitytojams bus lengviau suprantama ir atrodys priimtinesnė.

Tekstai svetainėms

Labai svarbus svetainės turinys. Pagrindinis turinio kriterijus – kokybė. Tai reiškia, jog savo svetainėje geriau turėkite mažiau informacijos, bet tegu ji bus naudinga ir reikalinga. Jei svetainėje pateikiama tik pagrindinė informacija, tai daug geriau nei Jūsų puslapyje bus sukelta daug įvairios medžiagos apie Jus ir su Jūsų veiklos sritimi nelabai susijusius dalykus. Nereikalinga informacija klaidina skaitytoją ir jam darosi nuobodu. Pasistenkite, kad svetainė būtų nuolat atnaujinama ir papildoma tik kokybišku turiniu. Taip pat labai svarbu kreipti dėmesį į lankytojų komentarus ir atsakyti jiems kuo įmanoma greičiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *