Tekstų rašymo paslaugos

SEO tekstai ir straipsniai. Tai  neilgi tekstai verslui. Juose pagal Jūsų įmonės veiklą parenkami atitinkami raktažodžiai, užtikrinantys teksto randamumą „Google“ paieškos sistemoje. Kokybiški tekstai su gerais raktažodžiais yra puiki internetinė reklama.

Tekstai interneto puslapiams. Dažnai panašia veikla užsiimančių įmonių puslapiai būna užpildyti panašiu turiniu. Norintiems išsiskirti ir įsiminti lankytojų atmintyje, reikalingi kokybiški ir unikalūs turinio užpildymo tekstai, kuriuos galiu pasiūlyti įvairių verslo sričių atstovams.

Tinklaraščių pildymas. Jūsų įmonės svetainė bus lankomesnė ir naudingesnė, jei joje nuolat kalbėsite apie savo veiklą. Reguliariai pildau įvairių tematikų tinklaraščius įdomiais, kokybiškais ir nuotaikingais įrašais.

Tekstų redagavimas ir optimizavimas. Apie Jūsų verslą ir siūlomas paslaugas bei prekes kalbant interneto tekstams, labai svarbu yra teksto kokybė ir jo „švara“. Teksto redagavimas man yra lengvas ir daug laiko neužimantis darbas, todėl tai darau greitai ir pigiai. Esate sukūrę savo tekstą ir norite paversti jį netiesiogine tekstine Jūsų įmonės reklama su raktažodžiais? Šią paslaugą atlieku kokybiškai ir greitai.

Žurnaliniai straipsniai. Turiu daug patirties rašant žurnalinius tekstus. Mano darbai ne kartą buvo publikuoti tokiuose puslapiuose kaip balsas.lt (Kokias galimybes atvers ar užvers suvienodintas lietuvių brandos egzaminas?), bernardinai.lt (LEU įvyko antroji mokinių darbų konferencija „Aš ir kalba“), anonsas.lt (Kodėl vaikai vieni iš itų tyčiojasi?), delfi.lt (Nuolanki tarnaitė ar neprieinama dama?)  ir kiti (Smurtas prieš moteris – nesusikalbėjimas ar moterys pačios kaltos?).

Pranešimai spaudai, naujienlaiškiai, tekstai reklamoms. Ieškote, kas greitai ir kokybiškai parašytų pranešimą spaudai ar straipsnį į populiarų dienraštį? Rašau įtagius ir kokybiškus naujienlaiškius, reklaminius tekstus, sveikinimų tekstus, kalbas.

 

3 comments

  1. Romas says:

    Norime švenčių proga apdovanoti darbuotojus „Garbės raštais“. Kiek kainuotų užrašyti 10 -tyje jų tekstus.
    Tekstų taip pat neturime.

  2. Kiek kainuoja tavo paslaugos? Męs ęsam SEO puslapis ir galėtume tave rekomenduoti retkarčiais savo klientams. Padarytum kokią nors nuolaidą ar pan.? Palieku darbo el. paštą, susisiekit 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *